Промислові та аграрні підприємства звернулись до Гройсмана з проханням вирішити проблему дефіциту вантажних вагонів

Промислові та аграрні підприємства звернулись до Гройсмана з проханням вирішити проблему дефіциту вантажних вагонів

Галузеві об'єднання підприємств промисловості та агропромислового комплексу України звернулись до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про проведення спільного урядового засідання з проблем вантажних перевезень за участі Кабінету Міністрів України, Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та провідних асоціацій виробників промислової та сільськогосподарської продукції.

Відповідне прохання розміщене на сайті асоціації "Укрцемент".

"Залізничний транспорт забезпечує близько 60% загального обсягу перевезень вантажів в Україні. Для ефективної роботи підприємств провідних галузей економіки нашої держави саме вантажні перевезення залізничним транспортом є критично важливими. Ми ще тільки наближаємося до періоду пікових перевезень, а підприємства вже відчувають гострий дефіцит вантажних вагонів і рухомого складу. Все це стримує розвиток металургійної, хімічної, цементної, аграрної галузей", - йдеться в документі.

Його автори зазначають, що промисловці та аграрії вчасно не отримують замовлені вагони і не мають доступу до тих, за які вже заплатили оренду. Вагони простоюють на вузлових станціях, а підприємства продовжують нести втрати і зривати терміни виконання договорів.

Крім того, асоціації звернулися з проханням до прем'єр-міністра запросити представників об'єднань підприємств промисловості та АПК на засідання уряду, де буде заслухано звіт в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця".

Лист-звернення підписали "Федерація металургів України", об'єднання підприємств "Укрметалургпром", Українська зернова асоціація, "Союз хіміків України", Українська асоціація виробників феросплавів "УкрФА", асоціація виробників цементу "Укрцемент".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x