Територією України почав курсувати новий транзитний контейнерний поїзд Білорусь-Україна-Румунія

Територією України почав курсувати новий транзитний контейнерний поїзд Білорусь-Україна-Румунія
Через територію України відтепер їздитиме новий транзитний контейнерний поїзд з Білорусі до Румунії. Про це повідомляє прес-служба  залізниці.

Повідомляється, що маршрут поїзда в Україні пролягає між станціями Удрицьк та Вадул-Сірет. Територію України він перетинатиме за півтори доби. Серед переваг проекту, як зазначають білоруські залізничники, зменшення обігу вагонів та ефективна логістика.

Голова правління АТ «Укрзалізниці» Євген Кравцов побажав новому транспортно-логістичному проекту прогресу та розвитку партнерських відносин між його учасниками.

Кравцов розповів, що наразі по території України на постійній основі курсує 18 контейнерних поїздів, у тому числі 8 транзитних.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x