Перші 30 тепловозів General Electric будуть вироблені за участю вітчизняного Крюківського вагонобудівного заводу

Перші 30 тепловозів General Electric будуть вироблені за участю вітчизняного Крюківського вагонобудівного заводу

Крюківський вагонобудівний завод візьме участь у виробництві перших 30 тепловозів в рамках програми по локалізації виробництва локомотивів американської компанії General Electric. Про це в Facebook повідомив керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Кравцов наголошує, що перші 30 тепловозів TE33A, серії Evolution будуть вироблені за участю вітчизняного Крюківського вагонобудівного заводу.

"За українським контрактом, для перших тепловозів локалізація буде 10%, згодом локомотиви збиратимуться не менш ніж на 40 % з українських комплектуючих. Зараз General Еlectric продовжує визначати виробничу базу серед вітчизняних підприємств. Також плануємо створити центр для сервісного обслуговування і модернізації робочого парку локомотивів", - відзначає керівник "Укрзалізниці".

Також він відзначив, що Партія, яку поставить General Electric у співпраці з КВБЗ, – найбільша в незалежній Україні.

"Партія, яку поставить General Electric у співпраці з КВБЗ, – найбільша в незалежній Україні. Фінальна стадія виробництва локомотивів для УЗ вже почалась у Пенсильванії. Наприкінці 2018-го ми отримаємо вже перші тепловози, що адаптовані до кліматичних умов, екологічні, економні в обслуговуванні і комфортні та безпечні для локомотивних бригад", - говорить Євген Кравцов.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x