ПАТ «Укрзалізниця» зупинила роботу автоматизованої системи розподілу порожніх вагонів

ПАТ «Укрзалізниця» зупинила роботу автоматизованої системи розподілу порожніх вагонів

ПАТ «Укрзалізниця» тимчасово зупинила роботу автоматизованої системи розподілу порожніх вагонів. Про це повідомив керівник філії «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Підгородецький на зустрічі в Європейській бізнес-асоціації в середу, інформує ЦТС.

«Автоматична система розподілу вагонів була в тестовій експлуатації. В результаті, ми її призупинили для того, щоб визначити ряд проблем в програмному продукті. У цьому маркетинговому сезоні програма працювати не буде. Зараз ми прийшли до напівавтоматичного розподілу, тобто розподілятися вагони будуть через заявки в «Месплане» з акцентом на маршрутні відправлення. Це рішення було прийнято на початку червня правлінням «Укрзалізниці», - пояснив Підгородецький.

За його словами, ЦТЛ відкриває регіональні офіси.

«На Південно-Західній залізниці вже заробив офіс ЦТЛ, наступні ми повинні запустити на Придніпровській і Південній. Філії ЦТЛ будуть робити повагонні відправлення, але план з розподілу рухомого складу буде щодоби відправлятися з головного офісу », - зазначив він.

«Укрзалізниця» почала тестову експлуатацію IT-системи автоматизованого розподілу вагонів «Управління пересиланням порожніх вагонів» в грудні 2016 року. Спочатку система розподіляла криті вагони і цементовози. З 1 серпня 2017 року тестовому режимі введено автоматизований розподіл зерновозів.

Офіційно система була представлена ​​у вересні 2017 року. Тоді найбільші побоювання і скепсис у вантажовідправників викликав той момент, що система все-таки не повністю автоматизована. В процесі розподілу вагонів бере участь диспетчер.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x