ПАТ «Укрзалізниця» побудувала першу тисячу вантажних вагонів

ПАТ «Укрзалізниця» побудувала першу тисячу вантажних вагонів

ПАТ «Укрзалізниця» на власних потужностях побудувала першу тисячу вантажних вагонів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови ПАТ "Укрзалізниця", Євген Кравцов. Взагалі у цьому році заплановано збільшити парк на 3600 одиниць.

"На сьогодні вже маємо гарний результат - 1000 збудували, ще 450 – закупили в інших виробників. Це більше половини від результату минулого року – за весь 2017-й залізниця збудувала 2604 вагони.Ми взяли високий темп оновлення парку. Дякую філіям та нашим партнерам за злагоджену роботу", - написав Кравцов.

Раніше повідомлялося, що ПАТ "Укрзалізниця" збирається закрити 170 станцій із навантаження зерна.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x