Пасажирські поїзди: китайська реальність проти українських «легенд»

Пасажирські поїзди: китайська реальність проти українських «легенд»

Китайська залізниця апріорі здається типовому українцю міфом: високошвидкісні поїзди та високий рівень якості обслуговування.

1499067250162544309

 

В Україні більшість людей не любить пересуватися саме плацкартними вагонами через сформовані уявлення про вітчизняні плацкартні вагони.

Давайте розберемося, чим китайські вагони відрізняються від українських.

Перш за все варто розуміти, що китайський плацкартний вагон не є вибором того, хто хоче заощадити, як це і трапляється в Україні. В Китаї плацкартний вагон обирає майже кожен, хто не встиг придбати квиток на вагон купе (рух поїздів у Китаї є дуже інтенсивним).

Китайський плацкарт на відміну від нашого – просторий, двохярусний, з широким проходом та місцями біля вікна з обох боків.

149906724118304626

 

Різного роду специфічні запахи у вагонах не стануть проблемою. З ними без проблем впорається сучасна система вентиляції та кондиціювання.

Постільна білизна, яка входить у вартість квитка, завчасно випрана та застелена. Більш того, провідник прибирає у вагоні кожні 3-4 години.

Для захисту від сонця китайці використовують жалюзі на вікнах.

окна

 

Як бачимо, важко порівнювати українські та китайські пасажирські поїзди без жодної краплі обурення. Вагони «Укрзалізниці» застарілі, не мають відповідного технологічного оснащення та системи кондиціювання. Взимку – це пересувна холодильна камера, а влітку – «сауна» на колесах.

zgaljnuj vagon

651489

 

У чому ж тоді секрет китайських поїздів? У простому забезпеченні людей нормальними умовами перевезення? Такими умовами пасажирів повинен забезпечувати кожен поважаючий себе перевізник.

Допоки «Укрзалізниця» не змінить рівень якості обслуговування своїх пасажирів, ми будемо продовжувати вважати іноземні залізниці міфом.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x