Паливні компанії звернулися до керівництва ПАТ "Укрзалізниця" з проханням пломбувати цистерни

Паливні компанії звернулися до керівництва ПАТ "Укрзалізниця" з проханням пломбувати цистерни

ТОВ "Анвітрейд" звернулися до Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та в.о. правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова, з проханням сприяти змінам в Правила пломбування вагоно-цистерн для перевезення дизельного палива металевими запірно-пломбувальними пристроями (ЗПП).

У компанії вважають, що системні пропажі палива пов'язані з тим, що нижні зливні люки залізничних цистерн ніяк не захищені від можливих недобросовісних дій. А офіційні металеві пломби, збереження яких гарантує "Укрзалізниця" захищають тільки верхні люки.

"На даний момент, через юридичну неможливість опломбувати нижні люки вагоно-цистерн, українські підприємства втрачають сотні мільйонів гривень кожен рік. Максимальний розмір втрати лише з однієї цистерни, який ми зафіксували сягнув 10.507 кг дизельного палива. Середній мінімум системних втрат від 300 кг до 450 кгдизельного палива з однієї цистерни. Середній максимум втрат – від 2 до 3 тон з цистерни. Лише з однієї залізничній станції Новоград-Волинський І, Південно-Західної залізниці в 2017 році було відвантажено 17.150 вагоно-цистерн, а за 8 місяців цього року 10.782 вагоно-цистерн. Ціна палива на сьогодні – 25 гривень/літр. Мінімальні втрати підприємств від крадіжок у 2017 році – 171.500.000 грн., за 8 місяців 2018 – вже 107.820.000 грн. Наголошую – це мінімальні втрати із розрахунку лише 400л. з однієї цистерни", -  йдеться в заяві компанії "Анвітрейд".

У компанії WOG підтримали ініціативу "Анвітрейд", і відзначають, що пломбування нижніх зливних люків зможе істотно знизити несанкціонований відбір нафтопродуктів і при цьому сам процес пломбування не призведе до істотних втрат часу на логістичних операціях (час на обробку поїзда збільшиться всього на 10-15 хвилин).

Наголошується, що офіційна можливість пломбувати нижні люки вагоно-цистерн – термінова необхідність для негайного припинення, та унеможливлення у майбутньому крадіжок дизельного палива під час перевезення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x