Оголошено конкурс на посаду Голови правління УЗ

Оголошено конкурс на посаду Голови правління УЗ

Сьогодні, 11 лютого, на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» з’явилась інформація, що Наглядова рада прийняла рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на посаду Голови правління АТ "Укрзалізниця". Допомогати у відборі буде провідна міжнародна компанія з підбору управлінського персоналу Boyden.

«Відбір буде здійснюватися шляхом проведення відкритого та незалежного конкурсу, який не залишить жодної можливості для зовнішнього впливу. Переможця конкурсу обиратимуть за наступними критеріями: високий рівень компетенції, здатність вести Укрзалізницю вперед з огляду на існуючі та, що не менш важливо, майбутні виклики, з якими стикатиметься компанія в процесі трансформації у вільного від корупції, конкурентного за затратами, ефективного оператора, керуючись принципами колегіальності і співпраці з дотриманням найкращих принципів і практик корпоративного управління», — заявив Голова Наглядової ради Шевкі Аджунер.

Згідно Постанові Кабінету Міністрів України №777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки" від 3 вересня 2008 року, зазначено: "Порядок проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки не застосовується для відбору кандидатів (кандидатур) на посаду голови виконавчого органу (керівника) господарського товариства, більш як 50 відсотків корпоративних прав (акцій, часток) якого належить голови правління акціонерного товариства “Українська залізниця".

Відомо що Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" на засіданні 12 грудня 2018 року затвердила Порядок відбору кандитатів на посади голови, його заступників та членів правління АТ "Укрзалізниця" 

 

UZ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x