На зупинках Придніпровської залізниці люди падають під вагони поїзда - ЗМІ

На зупинках Придніпровської залізниці люди падають під вагони поїзда - ЗМІ

Пологівці стурбовані ситуацією, що склалася у зв’язку з ремонтом залізничної колії по направленню приміського поїзда 6856 Пологи – Комиш - Зоря. Про це повідомляє інформаційний ресурс "Районка".

На зупинках Платформи 292 і 293 кілометр, що розташовані на території села Воскресенка наразі відсутні посадочні платформи. На цій ділянці залізничного путі ведуться роботи по ремонту колії. Пасажири поїзда, а це в основному мешканці Воскресенки, змушені видиратися на сходи вагонів поїзда, ризикуючи власним здоров’ям.

Навіть молодим людям аби забратися у вагон чи зійти з нього доводиться проявляти неабияку спритність. Що й говорити про пенсіонерів. Літні люди, які часто їздять цим поїздом до Поліг, отримували навіть травми. Через це дехто змушений був зовсім відмовитись від пересування залізничним транспортом і віддати перевагу автобусу.

Мешканка Воскресенки Людмила Демко неодноразово спостерігала поневіряння односельчан і сама стала учасницею вище вказаних проблем:

- Якщо ухватившись за поручні поїзда потрапити у вагон ще можливо, то зійти без сторонньої допомоги взагалі не реально. Під ногами величезний щебінь від якого люди підвертають собі ноги та падають просто під вагон. Для місцевих це справжня проблема, - жаліється пенсіонерка.

Як стало відомо Газеті, на даній ділянці виконується ремонт колії силами КМС Запоріжжя ліве. Роботи планові і тривають вже кілька тижнів.

За роз’ясненням даної ситуації і про шляхи її вирішення журналісти Газети дізнавались у керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця».

1

2 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x