На конкурс інноваційних проектів ПАТ «Укрзалізниця» надійшли 45 бізнес-проектів

На конкурс інноваційних проектів ПАТ «Укрзалізниця» надійшли 45 бізнес-проектів

У ПАТ «Укрзалізниця» підбили підсумки ІІ етапу конкурсу інноваційних проектів «Лідер інновацій», який тривав з 1 лютого до 1 червня та передбачав подачу учасниками своїх бізнес-проектів. Нагадаємо, що конкурс був ініційований правлінням ПАТ «Укрзалізниця». У ньому можуть взяти участь працівники товариства, які мають корисні ідеї для якісних змін у залізничній галузі. Переможці конкурсу будуть визначені восени, вони отримають грошові винагороди.

Загалом на конкурс надійшло 45 бізнес-проектів, 4 з яких із порушенням встановлених термінів. Найближчим часом оргкомітет конкурсу з’ясує причини несвоєчасної подачі робіт і прийме рішення щодо можливості їх подальшої участі в наступному етапі конкурсу.

Інноваційні проекти, що надійшли на конкурс, розподілилися за обраними номінаціями таким чином: по 10 – у номінаціях «Технічна політика» та «Сервіс та якість обслуговування», 6 – «Удосконалення фінансово-економічної діяльності ПАТ «Укрзалізниця», 5 – «Соціальна політика», 4 – «Інфраструктура залізничного транспорту», 3 – «Оплата та мотивація праці». Також по 2 проекти змагатимуться в номінаціях «Допоміжна господарська діяльність», «Надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів, багажу та вантажобагажу і пошти у внутрішньому і міжнародному сполученні» та «Виробництво, експлуатація, модернізація, деповський, капітальний, поточний та інші види ремонту залізничного рухомого складу». У номінації «Антикорупція» бере участь 1 проект.

Найближчим часом члени оргкомітету розглянуть усі проекти. До наступного етапу конкурсу – оцінювання робіт, що здійснюватиме експертна рада, будуть допущені проекти, які відповідають усім вимогам до оформлення робіт.

Нагадаємо, за умовами конкурсу учасники об’єднуються в робочі групи від двох до п’яти осіб незалежно від місця роботи. Відбір кращих робіт та визначення переможців конкурсу пройде з 1 червня по 1 вересня. Після цього впродовж наступних десяти днів відбудеться нагородження переможців.

Раніше повідомлялося, що за підсумками І етапу конкурсу – подачі заявок на участь – було визначено 68 робочих груп, які мали змогу продовжити змагання та надіслати свої бізнес-проекти.

Довідка

Конкурс інноваційних проектів «Лідер інновацій» стартував 1 лютого 2017 року. Він проводиться серед працівників ПАТ «Укрзалізниця» та має на меті визначити прогресивні ідеї, які сприятимуть якісним реформам у компанії, виконанню статутних завдань, отриманню прибутку та досягненню позитивного соціального результату.

Оцінюватимуться проекти учасників конкурсу за бальною системою. Ті проекти, які в кожній із номінацій наберуть найбільшу кількість балів, займуть I місце та будуть оголошені переможцями. Інноваційні проекти, що наберуть другу та третю за результатом кількість балів, займуть відповідно II та III місця та вважатимуться призерами. Переможці в кожній із номінацій конкурсу будуть нагороджені грошовими винагородами, розмір яких складе від 7 до 20 мінімальних заробітних плат.

Ознайомитися з Порядком проведення конкурсу «Лідер інновацій» та вимогами до оформлення робіт можна на офіційному веб-сайті ПАТ «Укрзалізниця» й у соціальній мережі Facebook.

Інформація від прес-служби ПАТ «Укрзалізниця»

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x