На Донецькій залізниці зловмисники намагалися вкрасти 137 метрів рейок

На Донецькій залізниці зловмисники намагалися вкрасти 137 метрів рейок

Працівники воєнізованої охорони спільно з працівниками служби безпеки ПАТ «Укрзалізниця» та представниками Національної поліції, на перегоні Попасна – Деконська регіональної філії «Донецька залізниця», затримали групу зловмисників із 8 осіб, які намагалися вкрасти 137 метрів погонних рейок марки Р-65.

На даному перегоні рух поїздів не здійснюється з 2009 року. Крадії за допомогою автомобіля «Урал-довгомір», двох тракторів-екскаваторів та автомобіля «Нива», в якому знаходилось газоріжуче обладнання, здійснювали крадіжку більш як 137 м рейкового полотна.

Окрім цього, зловмисниками вкрадено 44 накладки, 125 підкладок, 625 костилів та 108 болтів стикових. Загальна сума збитку, завданого залізниці, склала понад 326 тис. грн.

Усі зловмисники затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та передані до Попаснянського відділу поліції. Інформація за даним фактом внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідство ведеться.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x