Миколу Іванініва призначено в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця»

Миколу Іванініва призначено в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця»

Кабінет Міністрів України 15 липня призначив Миколу Іванініва виконувачем обов’язків члена правління АТ «Укрзалізниця».

Микола Іванінів долучився до команди Укрзалізниці у травні 2019 року та працює на посаді директора з економіки і фінансів. 

Він має ґрунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів.

З 2014 року Микола Іванінів займав посаду директора та члена правління AXA Україна (входить до міжнародної групи страхових та інвестиційних компаній AXA Group з головним офісом у Парижі).

У 2013-2014 роках працював фінансовим директором у компанії «Датагруп» — всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та будинків.

У різні роки займав посади віце-президента з фінансів та адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO та керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ.

З 2005 року Микола Іванінів — член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів. За версією журналу SBR, у 2018 році увійшов до топ-5 фінансових директорів України. Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет Міжнародного бізнесу та управління.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x