МІУ не отримувало жодної заявки від Укрзалізниці щодо закриття збиткових станцій

МІУ не отримувало жодної заявки від Укрзалізниці щодо закриття збиткових станцій

Згідно з постановою Кабміну No 457 від 06.04.1998 року "Про затвердження статуту залізниць України", питання про експлуатацію малодіяльних, збиткових станцій УЗ має вирішувати із відповідними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту МІУ Олександр Федоренко, зазначив: “Тільки Міністерство інфраструктури України має право закривати станції по будь-яким перевезенням, тому що вся інфраструктура знаходиться у державній власності”. Наразі відомо, що Міністерство не закрило жодної станції, а також не отримувало жодної заявки від Укрзалізниці щодо закриття станцій.

Було оприлюднено списки з 177 станцій Укрзалізницею, що підлягають закриттю або обмеженню. УЗ пропонує закрити 60 станцій, ще 117 станцій закрити для вантажної роботи.

АТ “Укрзалізниця” на закритті станцій хоче заощадити близько півмільярда грн на рік.
Це 4 млн на рік за 1 станцію. Але гроші, які приносять компанії, що обслуговуються на станціях в місцевий бюджет це мільйони гривень податків, також станції забезпечують робочі місця людям.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x