Китайська поліція ловить зловмисників за допомогою розумних окуляр

Китайська поліція ловить зловмисників за допомогою розумних окуляр

В Китаї в провінції Хенань поліція використовує спеціальні окуляри з програмним забезпеченням для розпізнавання осіб, для пошуку шуканих злочинців, які проходять через залізничний вокзал під час Lunar New Year.

Співробітники поліції на швидкісній залізній дорозі у східній Чженчжоу почали використовувати "розумні" окуляри на початку сезону подорожей Весенного фестивалю або Chunyun, повідомляє China News Service. Чунюнь характеризується надзвичайно високою навантаженням на трафік і відноситься до річного періоду подорожей в Китаї, коли люди повертаються у рідні міста для новорічного свята.

За декілька днів поліція виявила сім осіб, що ховаються від правосуддя, пов'язаних з інцидентами, пов'язаними з вторгненням у в'язницю та торгівлі людьми, а також виявили 26 випадків фальсифікації при виході з станції, повідомляє сайт Cnrail.net, який розповідає про новини залізної дороги Китаю.

Окуляри були розроблені для використання в поліції та зв'язані з планшетом. Після сканування особи пасажира, що заходить на станцію, пристрій активує програмне забезпечення для пошуку особи в базі даних, перевіряючи його на збіги з підозрюваними. Щоденно залізничною станцією користується близько 70 000-120 000 чоловік.

Як працює розпізнавання особи: інфракрасний промінь сканує ваше обличчя, після чого, сканер звертається до бази даних порушників і видає відповідно інформацію на планшет правозахисника. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x