Київ-Дніпровське МППЗТ використовує локомотивну тягу ефективніше за Укрзалізницю

Київ-Дніпровське МППЗТ використовує локомотивну тягу ефективніше за Укрзалізницю

Руслан Сек, виконуючий обов'язки голови правління ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» виступив із докладом про діяльність очолюваного ним підприємства.

Як відомо, Товариство посідає друге місце після ПАТ «Укрзалізниця» в сегменті транспортування промислових вантажів з часткою близько 10% на ринку. Підприємство було створено з метою забезпечення єдиного технологічного процесу перевезень вантажів на залізничному транспорті, звільнення виробника від невластивих йому функцій з транспортування вантажів, виконання маневрової роботи, навантаження-розвантаження вагонів та виконання експедиційних операцій.

Наразі локомотивний парк Товариства нараховує 140 одиниць тепловозів. Основні експлуатаційні роботи виконуються 4-х осьовими маневровими тепловозами з гідропередачами серій ТГМ4 та ТГМ6. На більш навантажених дільницях експлуатуються 6-ти осьові маневрові тепловози з електропередачою серії ЧМЕ3, ТЕМ2 та ТЕМ7.

Замовниками робіт є підприємства, технологія роботи яких потребує постійного знаходження локомотива на під’їзній колії або в маневровому районі, де знаходяться колії такого замовника. Окрім того, ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» обслуговує підприємства, під’їзні колії яких мають малі радіуси кривих (менше 200 м) та замовників зі значним обсягом перевезень вантажів від колій станції примикання до вантажних фронтів. Також Товариством надаються послуги з перевезення небезпечних вантажів.

Великою перевагою Товариства є можливість вивантаження та завантаження вантажів в пакетах та місцях, великовагових вантажів за допомогою кранів на залізничному ходу.

Уже впродовж тривалого часу Товариство надає експедиторські послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом по території України, в тому числі у власному рухомому складі, забезпечує своєчасну подачу вагонів у необхідній кількості. Товариство має великий досвід в наданні експедиторських послуг при перевезенні негабаритних та великовагових вантажів на спеціалізованому рухомому складі по території України.

Примітно, що ПАТ «Укрзалізниця», яка також займається перевезенням вантажів та наданням супутніх до цього послуг та посідає значну частку в сегменті транспортування промислових вантажів, яке демонструє нездатність ефективно розпоряджатися власними ресурсами, маючи при цьому значно більшу кількість надходжень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x