Криворізькі залізничники не випустили на лінію жодного локомотиву через технічні несправності

Криворізькі залізничники не випустили на лінію жодного локомотиву через технічні несправності

14 травня через локомотивне депо Кривого Рогу не виїхали машини. Працівники депо почали оглядати локомотиви на відповідність вимогам безпеки з 5:00. До цього часу жоден тягач не випустили на лінію. Залізничники пояснюють це тим, що стан локомотивів не відповідає інструкціям, за якими вони працюють.

У локомотивному депо станції «Кривий Ріг-Головний» незалежна профспілка залізничників «Криворізького локомотивного депо» оголосив тиждень охорони праці. Вранці працівники депо почали прийом локомотивів, після чого машини повинні були вийти на лінію. Але до цього моменту жоден тягач не виїхав з депо.

За словами профспілки, рухомий склад не відповідає вимогам техніки безпеки. У такому стані їх заборонено використовувати, покольку вони небезпечні для життя і здоров'я робітників. Про всі порушення складаються акти, вони будуть передані керівництву.

Як стало відомо з власних джерел, в Кривий Ріг вже їде начальник Придніпровської залізниці.

32336995 1779625645430254 8073614338302148608 n

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x