Крюківський вагонобудівний завод буде випускати дві нові моделі вагонів-хоперів

Крюківський вагонобудівний завод буде випускати дві нові моделі вагонів-хоперів

Крюківський вагонобудівний завод отримав дозвіл на виробництво нових версій вагона для перевезення зерна – моделі 19-7053-03 вантажопідйомністю 71 тонна з осьовим навантаженням 23,5 тонни на вісь та моделі 19-7053-04 вантажопідйомністю 76,5 тонни з навантаженням 25 тонн на вісь. Про це повідомила прес-служба КВБЗ.

Згідно з повідомленням, такий вердикт ухвалила міжвідомча комісія, яка працювала минулого тижня на підприємстві.

Виходячи з вердикту, конструкторській документації на нові вагони присвоєно відповідні індекси. А підприємство отримало право на серійне виробництво вагонів мод. 19-7053-03 та виготовлення установчої партії зерновозів мод. 19-7053-04 у кількості 2000 штук. Об’єм кузова в обох моделях дорівнює 124 куб. метри. Вагони обладнані візками моделей 18-7055 та 18-7033 відповідно, що також створені й виготовлені на КВБЗ.

Конструкторська документація на хопери успішно пройшла метрологічну експертизу. Дослідні зразки нових версій вагонів виготовили в складально-зварювальному корпусі і передали на випробування.

Сьогодні лінійка крюківських вагонів-хоперів представлена 11 моделями.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x