Круїзний поїзд від узбережжя до узбережжя який перетнув Африку

Круїзний поїзд від узбережжя до узбережжя який перетнув Африку

2 серпня, пасажирський поїзд вирушив від узбережжя до узбережжя через Африку. Рушивши від порту Лобито на Атлантичному узбережжі Анголи і прямуючи в танзанійський порт Дар-ес-Салам в Індійському океані, поїзд прибув в Лобито 30 липня, залишивши танзанійське місто двома тиждень раніше.

Керований приватною компанією Rovos Rail, розкішний круїзний поїзд, що перевозив більше 50 пасажирів, був першим, хто здійснив подорож на відстань 4339 км через африканський континент, використовуючи залізні дороги - колії 1067 мм, побудовані для обслуговування Copperbelt. Цей поїзд, прозвали як «Rovos Trail of Two Oceans Angola Tanzania», прямував по залізниці Тазара до Капир Мпоші, а потім через Ндоло до кордону Замбії з Демократичною Республікою Конго в Саканіа.

Ціни на поїздку в один кінець починалися з 12 820 доларів США. Генеральний директор Rovos Rail Рохан Вос сказав, що :«Потрібно було більше двох років, щоб отримати дозвіл і ухвалити запропонований маршрут відповідними органами».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x