Локомотивне депо «Кременчук» оголосило італійський страйк

Локомотивне депо «Кременчук» оголосило італійський страйк

Сьогодні з 5 ранку працівники ВП «Локомотивне депо Кременчук» регіональної філії «Південна залізниця» разом з іншими залізничниками, що входять в вільну профспілку, оголосили про проведення італійського страйку.

Відповідне інформаційне повідомлення оприлюднив голова Вільної профспілки машиністів локомотивного депо «Кременчук» Сергій Москалець.

У коментарі журналістам він повідомив, що це Всеукраїнська акція.

У ній планують взяти участь 8 локомотивних депо з різних міст України.

Залізничники висувають 4 основні вимоги:

  • Підняття заробітної плати працівникам «Укрзалізниці» до європейського рівня
  • Повернення залізничникам можливості виходу на пенсію за вислугою років, яку скасувала Верховна Рада
  • Приведення рухомого складу з технічними умовами експлуатації
  • Відставка правління "Укрзалізниці".

Сергій Москалець зазначає, що акція безстрокова, триватиме, поки до залізничників не прийдуть на переговори представники відповідних органів. Поки в Кременчуці акцією поцікавилися тільки працівники Нацполіціі.

За його словами, весь цей час кременчуцькі працівники депо працюватимуть чітко за інструкціями. До Локомотивного депо «Кременчук» на даний момент приєдналися депо «Дарниця м. Київ», Кривий Ріг, депо «Запоріжжя», депо «Тернопіль».

Раніше повідомлялося, що 14 травня через локомотивне депо Кривого Рогу не виїхали машини. Працівники депо почали оглядати локомотиви на відповідність вимогам безпеки з 5:00. До цього часу жоден тягач не випустили на лінію. Залізничники пояснюють це тим, що стан локомотивів не відповідає інструкціям, за якими вони працюють.

1 tekst

Джерело: Кременчуцька газета

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x