Кравцов заявив, що приватна тяга - прямий шлях до банкрутства УЗ

Кравцов заявив, що приватна тяга - прямий шлях до банкрутства УЗ

Євген Кравцов не заперечує проти запуску приватної тяги, але наполягає на тому, щоб здійснити це "правильно", інакше це стане прямою загрозою банкрутства компанії. Про це Глава Укрзалізниці сказав в інтерв'ю Liga.net.

"Це питання треба вирішити на рівні закону, причому збалансованого. Перш ніж допускати приватну тягу, потрібно визнати, що фактично УЗ позбавляється частини доходів. Давайте говорити про це прямо і відкрито", - сказав Кравцов.

Він пояснив, що, запускаючи приватну тягу, УЗ заберуть і віддадуть у приватні руки "одне з ключових джерел доходів", при цьому всі витрати залишаться тими ж.

"Тому, запускаючи приватну тягу, ми прибираємо з системи один з ключових джерел доходу. І віддаємо його в приватні руки. А всі витрати залишаємо. Це прямий шлях до фінансового колапсу і банкрутства.", - підкреслив глава Укрзалізниці.

За його словами, не вирішивши питання фінансування пасажирських перевезень і зайвої інфраструктури, "стратегічно неправильно приймати рішення про допуск приватної тяги".

"Я багато разів говорив, що з точки зору розвитку ринку я не заперечую проти запуску приватної тяги. Але її треба вводити правильно", - резюмував Кравцов.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів розглядає можливість провести дерегуляцію у сфері вантажної залізничної тяги, щоб допустити приватний бізнес до роботи на коліях Укрзалізниці.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x