Контейнерні перевезення територією України за 4 місяці 2019 року зросли на 8%

Контейнерні перевезення територією України за 4 місяці 2019 року зросли на 8%

За 4 місяці 2019 року територією України перевезено понад 125 тис. контейнерів в умовних одиницях (ДФЕ). Це на 8 % перевищує показник відповідного періоду 2018 року. Про це повідомила прес-служба залізниці зсилаючись на слова голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

Згідно з повідомленням, обсяги перевезень вантажів у складі контейнерних поїздів за 4 місяці цього року зросли на 70%. Зокрема, перевезено 44,3 тис. ДФЕ, що становить 36% від загального обсягу контейнерів, перевезених територією України. Наразі територією України організовано 20 контейнерних поїздів, з яких 17 курсують на регулярній основі.

Укрзалізниця наразі готується до запуску нових контейнерних поїздів з Польщі та Литви, а також формуватиме нові для перевезень у внутрішньому сполученні. Крім того, компанія стимулює клієнтів до розширення номенклатури вантажів для перевезення в контейнерах.

Також в УЗ нагадали, минулого тижня під час логістичної конференції у Польщі Євген Кравцов зауважив, що вантажовідправники щороку переплачують від 10 до 15 млн євро, транспортуючи вантажі з Китаю в обхід України. За його словами, Шовковий шлях з Китаю до Європи через Україну може бути дешевшим, швидшим і зручнішим для всіх учасників цього проекту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x