Комітет залізничного транспорту Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

Комітет залізничного транспорту Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

19 лютого 2019 року, відбулося звітне засідання комітету залізничного транспорту Експертної ради при МІУ, за підсумками діяльності 2018 року.

У засіданні прийняв участь голова Експертної ради при МІУ, голова ГО «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури», - Володимир Вікторович Наумов.

На засіданні обговорювали питання функціонування залізничного транспорту, а саме Проект закону про залізничний транспорт та індексації тарифів на вантажні перевезення залізниці. Було прийнято рішення в тижневий термін надіслати свої пропозиції щодо даного Проекту закону та свої пропозиції, щодо плану діяльності комітету на 2019 рік. Також було наголошено на важливості ефективної співпраці між профільним департаментом та комітетом залізничного транспорту.

Нагадуємо, що комітет відкритий до співпраці та участі профільних фахівців, що зацікавлені в розвитку залізничного транспорту. Стати членом Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x