Кабмін змінив склад правління АТ "УЗ"

Кабмін змінив склад правління АТ "УЗ"

Сьогодні, 15 липня 2020 року, Кабінет Міністрів України прийняв проєкт розпорядження про зміну складу АТ "Укрзалізниця", а саме виведення зі складу правління АТ "Укрзалізниця" Пашкевича Ремігіуша та Целеєвського Марчіна, припинивши їх повноваження як членів правління. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook народний депутат України Василь Мокан.

Нагадуємо, що члени правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвській і Ремігіуш Пашкевич подали заяви про своє звільнення ще 1 липня. Головною причиною їх рішення стало зниження розміру заробітної плати до 47 тисяч на місяць.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x