Кабмін затвердив правила формування наглядової ради "Укрзалізниці"

Кабмін затвердив правила формування наглядової ради "Укрзалізниці"

Кабінет міністрів України (Кабмін) затвердив положення про принципи формування наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" і розпорядився провести конкурс з відбору чотирьох незалежних його членів.

Документ був прийнятий без обговорення, однак перед його прийняттям міністр інфраструктури України Володимир Омелян попросив доопрацювати документ з міністерством в одноденний термін, на що отримав схвалення прем'єр-міністра.

Згідно з документом заяви від охочих брати участь в конкурсі будуть прийматися протягом 45 календарних днів з моменту публікації оголошення про проведення конкурсу.

Згідно з положенням наглядова рада складається з семи осіб, четверо з яких є незалежними членами ради, троє - представниками держави.

До складу комісії з конкурсного відбору членів НС "Укрзалізниці" відповідно до постанови увійдуть: держсекретар Кабміну - голова комісії, держсекретар Мінекономрозвитку - заступник голови комісії, директор департаменту з питань ефективного управління держвласністю Секретаріату уряду - секретар комісії, директор юрдепартаменту Секретаріату уряду, держсекретар Мінінфраструктури, перші заступники міністрів фінансів і юстиції.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x