Кабмін схвалив будівництво з/д лінії до аеропорту "Бориспіль"

Кабмін схвалив будівництво з/д лінії до аеропорту "Бориспіль"

Кабінет міністрів на засіданні у середу затвердив реалізацію проекту будівництва залізничного сполучення між Києвом і столичним аеропортом "Бориспіль".

Проект будівництва швидкісної залізниці між Києвом і аеропортом "Бориспіль" передбачає, що поїзди будуть ходити від станції "Київ-Пасажирський" через "Видубичі" до терміналу D аеропорту "Бориспіль". Для цього необхідно добудувати лише 4 кілометри залізниці. Повідомлення будуть забезпечувати 11 рейкових автобусів PESA 620 м на 91 місце і два автобуси PESA 630м на 192 місця.

Передбачається, що реалізація проекту дозволить скоротити час трансферу пасажирів з/до міжнародного аеропорту "Бориспіль", поліпшити умови й підвищити комфортабельність їх перевезення, а також підвищити рівень безпеки пасажирів, поліпшити екологічну ситуацію, створити нові робочі місця і підвищити транспортний потенціал Києва та України в цілому.

Читайте також: "Укрзалізниця" отримала дозвіл на розробку проекту землеустрою у "Борисполі"

Дістатися до аеропорту можна буде всього 35 хвилин при вартості квитка 80-120 гривень.

Вартість проекту становить близько 800 млн гривень. З них капітальні інвестиції складуть 720 млн гривень.

Зазначимо, проектом передбачається будівництво в найкоротші терміни лінії залізничного пасажирського сполучення між Києвом і аеропортом "Бориспіль". Його реалізація покладається на "Укрзалізницю".

 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x