Hyundai Corporation розглядає можливість участі в проекті по будівництву метро в Харкові

Hyundai Corporation розглядає можливість участі в проекті по будівництву метро в Харкові

Перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов і глава представництва Hyundai Corporation в Україні Джонг Іль Рйонг обговорили можливість участі компанії в ряді інфраструктурних проектів, які реалізуються в місті, зокрема, в тендері по будівництву метро, ​​а також закупівлю рухомого складу для метрополітену. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

"Наша компанія має великий досвід роботи з такими проектами в різних країнах світу, в тому числі в тих, де використовувалися такі ж характеристики метро, ​​як в Харкові. Ми виконуємо роботу під ключ - ставимо повністю нашу систему і рухомий склад. Ми працюємо з урядом Кореї, тому хотіли б продовжувати нашу співпрацю на урядовому рівні в сфері фінансування інших міських проектів", - цитує прес-служба Джонг Іль Рйонга.

І.Терехов зазначив, що Харків надає абсолютно рівні умови для всіх учасників тендера і зацікавлений у співпраці в разі, якщо Hyundai Corporation виграє тендер.

Він також повідомив, що, згідно з технічними умовами тендеру на закупівлю рухомого складу, це повинні бути енергозберігаючі поїзда нового покоління, оснащені асинхронними двигунами.

Крім того, перший заступник міського голови Харкова і глава представництва Hyundai Corporation в Україні обговорили можливу співпрацю у сфері розвитку наземного міського електротранспорту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x