Генпрокуратура проводить обшуки в регіональній філії ПАТ УЗ "Львівська залізниця"

Генпрокуратура проводить обшуки в регіональній філії ПАТ УЗ "Львівська залізниця"

Генеральна прокуратура України спільно з працівниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Cлужби безпеки України, проводить обшуки в приміщеннях філії ПАТ "УЗ" через підозру керівників підприємства в розтраті грошових коштів. 

За результатами досудового розслідування заступнику голови правління ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Адміністрації цього підприємства вручено виклик про необхідність явки керівника для вирішення питання про оголошення і йому підозри за ч. 5 ст. 191 КК України.

До цього на УЗ вже проводили декілька обшуків в приміщеннях філії «Проектно-вишукувального інституту залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця», а також вручена підозра одному з директорів регіональної філії (оновлено).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x