General Electric оприлюднила фото першого локомотиву для Укрзалізниці

General Electric оприлюднила фото першого локомотиву для Укрзалізниці

В. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, на своїй сторінці у Facebook, опублікував фотографії перших локомотивів General Electric, виготовлених для України.

"Ось він, перший локомотив General Electric, виготовлений для української залізниці. Збирають його на заводі у Пенсильванії, серія GE Evolution ТЕ33АС", - написав Кравцов.

Повідомляється, що вже у серпні, морем, він відправиться до України, на Крюківський вагонобудівний завод, де його доукомплектують.

Також зазначають, що це дійсно нова якість тягового рухомого складу, якого не мала наша держава, а партія, яку нам поставить GE у співпраці з українськими підприємствами, – найбільша в незалежній Україні.

"Певен, що 30 нових локомотивів – лише початок, і вже найближчими роками ми зможемо оновити весь тяговий рухомий склад компанії", - додав в.о. голови правління.

Як повідомлялося раніше, рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE передбачає 15-річне партнерство в частині поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - поставка "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

37007054 257974398313327 7787454205106585600 n

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x