Французька компанія Alstom зацікавлена у співпраці з ПАТ "Укрзалізниця"

Французька компанія Alstom зацікавлена у співпраці з ПАТ "Укрзалізниця"

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alstom зацікавлена у співпраці з ПАТ "Укрзалізниця".

Про це повідомляє інформаційне агенство "Інтерфакс-Україна".

"Нещодавно ми провели переговори з ПАТ "Укрзалізниця", за їх словами, в найближчі 5 років їм знадобиться близько 210 локомотивів чотирьох різних типів. В основному, як ми знаємо, це вантажні локомотиви. Ми готові це зробити, але все залежить від фінансування, а також від того, який відсоток локалізації буде потрібно", - заявив керуючий директор кластера Західної і Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль.

Б. Пелль також уточнив, що Alstom активно шукає різні варіанти фінансування поставок тяги для українських залізниць.

Вантажний електровоз Prima T8 AZ8A, презентований в Астані в середу, став частиною контракту, спільно підприємства компанії Alstom "Електровоз курастыру зауыты" (ЕКЗ) та Азербайджанських залізниць на поставку 50 локомотивів, включаючи 10 пасажирських локомотивів Prima M4 AZ4A.

Локомотив Prima T8 AZ8A має вісім осей, здатний тягнути складу до 9 тис. тонн і розвивати швидкість до 120 км/год. Потужність двигуна моделі - 8,8 мегават. Електровоз оснащений функцією рекуперації.

Компанія Alstom виробляє електровози з 19 століття. Центральний офіс знаходиться у Франції, при цьому компанія має представництва у більш ніж 60 країнах. Alstom спеціалізується на рішеннях в області єдиних транспортних систем і пропонує широкий спектр рішень як щодо частини рухомого складу, так і щодо інфраструктури, систем СЦБ і цифрових технологій мобільності.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x