Фірма "Фідея" виграла тендери "Укрзалізниці" на поставку 45 тис. тонн дизпалива

Фірма "Фідея" виграла тендери "Укрзалізниці" на поставку 45 тис. тонн дизпалива

ТОВ "Фірма "Фідея" виграло три тендери "Укрзалізниці" на поставку сумарно 45 тис. тонн дизельного палива (ДП) за 1 млрд 412,663 млн грн. Про це  повідомляє "Энергореформа" зсилаючись на дані у ProZorro.

Зокрема, один тендер на поставку 15 тис. тонн ДП "Фідея" виграла з ціною 463,5 млн грн., ще два тендери (з тими ж обсягами постачання) - з цінами 480,6 млн грн і 468,6 млн грн відповідно.

Крім "Фідеї" по одному тендеру на поставку ДП "Укрзалізниці" виграли ТОВ "Торговий дім" Сокар Україна" і ТОВ "Анвітрейд". При цьому "Сокар Україна" поставить залізничникам 15 тис. тонн палива за 481,2 млн грн, "Анвітрейд"- також 15 тис. тонн ДП за 480,9 млн грн.

Як повідомлялося, зазначені п'ять тендерів "Укрзалізниці" припускають використання формули при ціноутворенні на паливо.

У торгах, крім переможців, брали участь "ОККО Контракт", "Нафтотрейд-Капітал", "Газтрім". ТОВ "Європейський Енергетичний Альянс" безуспішно намагалося оскаржити торги в АМКУ.

Засновником "Фідеї" є Євген Головачов, українські ЗМІ пов'язують компанію з групою "Трейд Коммодіті".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x