Електронна петиція про достроковий вихід на пенсію залізничників зібрала необхідну кількість підписів

Електронна петиція про достроковий вихід на пенсію залізничників зібрала необхідну кількість підписів

Вчора, 2 червня, електронна петиція про повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років для залізничників зібрала 25 тис. 56 підписів. Про це повідомляє медіа-центр «Магістраль».

Сьогодні, 3 червня, вона вже перебуває на розгляді Верховною Радою України. Про остаточне рішення буде публічно оголошено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України. У відповіді повідомлятиметься про результати розгляду порушених питань із відповідним обґрунтуванням.

Нагадаємо, що ухвалення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 р. № 2148-VIII, в якому йдеться про право виходу на пенсію за вислугу років, напряму торкнулося майже 43 тис. залізничників різних професій.

На сайті електронних петицій вимога «Повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років» була оприлюднена 4 березня 2019 р.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x