Експрес-поїзд з аеропорту Бориспіль запропонували продовжити до Жулян

Експрес-поїзд з аеропорту Бориспіль запропонували продовжити до Жулян

Експрес-поїзд, який повинен з'єднати аеропорт Бориспіль з головним залізничним вокзалом української столиці «Київ-Пасажирський», запропонували продовжити до станції «Київ-Волинський» поруч з аеропортом "Київ-Жуляни". Про це інформує  avianews.

Відповідне звернення Антона Осьмака опубліковано для збору підписів у Сервісі електронних петицій Київської міськради.

«Це дасть змогу краще вписати даний напрямок в міську інфраструктуру, прив'язати маршрут до приміських електропоїздів та міської електрички, розвантажити центральний вокзал, перенаправивши частину пасажиропотоку на ст. "Київ Волинський" та з'єднати два аеропорти - "Київ-Жуляни" та "Бориспіль" єдиним маршрутом для реалізації спрощеного пересадкового пулу», — йдеться в аргументації петиції.

Для передачі звернення на розгляд його повинні підписати 10 000 користувачів. На момент публікації матеріалу було зібрано 173 підписи.

Роботи по з'єднанню аеропорту Бориспіль з Києвом залізничним сполученням почалися навесні 2018 року. Проект передбачає будівництво 4 км колії від існуючої залізничної магістралі в бік аеропорту, будівництво залізничної естакади над автомагістраллю Київ-Бориспіль-Харків і будівництво платформ поруч з терміналом D аеропорту Бориспіль.

На лінії будуть використовуватися рейкові автобуси PESA, які були раніше куплені «Укрзалізницею» для експлуатації на регіональних маршрутах. Озвучена чиновникам вартість проїзду між Києвом і аеропортом Бориспіль складе 80 грн.

Для порівняння, проїзд в автобусах Skybus між аеропортом Бориспіль і вокзалом "Київ-Пасажирський" коштує 100 грн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x