Екс-керівник КЕВРЗ Василь Дутчак намагається блокувати роботу заводу

Екс-керівник КЕВРЗ Василь Дутчак намагається блокувати роботу заводу

Екс-керівник ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» Василь Дутчак продовжує спроби блокування роботи заводу. З надуманих підстав він ініціював ряд судових проваджень та вчинення незаконних реєстраційних змін. Такі дії можуть призвести до зупинки заводу. Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниця". 

Так, внаслідок незаконного проведення дій державним реєстратором Тернопільської області, Василь Дутчак отримав повноваження на розпорядження майном заводу, що може завдати майнової шкоди підприємству та його акціонеру - АТ «Укрзалізниця».

Раніше, не маючи на те законних підстав, Господарським судом міста Києва та Святошинським районним судом міста Києва було забезпечено позови екс-керівника КЕВРЗ та призупинено рішення наглядової ради про його відсторонення та зупинення внесення відповідних змін до Єдиного державної реєстру. Зазначимо, що ці суди відповідно до Господарського процесуального кодексу та Цивільного процесуального кодексу України не мають на це повноважень.

Слід також підкреслити, що звернення Василя Дутчака до Господарського суду міста Києва та Святошинського районного суду міста Києва із заявами про забезпечення позову, було здійснено до подання ним позовних заяв, в яких він мав би викласти свої вимоги та вказати підстави, для їх задоволення судами.

Крім того, Святошинським районним судом міста Києва подання заяви про забезпечення позову та її задоволення було здійснено за відсутності трудового спору між КЕВРЗ і Василем Дутчаком.

Нагадаємо, Василь Дутчак був відсторонений від виконання обов'язків голови правління КЕВРЗ у зв'язку з неефективною роботою, що призвело до численних порушень у діяльності заводу та завдання фінансової шкоди підприємству.

Укрзалізниця вживатиме усіх правових заходів для скасування незаконних судових рішень та притягнення Василя Дутчака, суддів, якими постановлені незаконні рішення та державного реєстратора, яким проведені незаконні реєстраційні дії, до відповідальності, в тому числі кримінальної.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x