Ефективність «Укрзалізниці» зменшилася (статистика)

Ефективність «Укрзалізниці» зменшилася (статистика)

«Укрзалізниця» 1 січня 2019 року ввела в дію нову систему обліку вагонів вантажного парку. У зв’язку з цим статистика по вантажному парку істотно змінилася у порівнянні з січнем 2018 року.

Робочий парк вагонів знизився на 7,9% (10810 вагонів). Збільшився обіг вантажного вагону та середньодобова продуктивність вагона, на 0,7% та 1,4% відповідно.

Навантаження вагонів знизилося на 6,3% та загальне навантаження (тонна/добу) в середньому знизилося на 5%, майже по всіх філіях, крім Донецької та Південної.

Середньодобова продуктивність локомотиву знизилася по всім регіональних філіях на 17,5%, виключенням стала Донецька залізниця.

На Придніпровській, Південній та Одеській регіональних філіях середня дільнична швидкість впала на 5,8%.

Транзитні перевезення знизилися по всіх регіональних філіях, окрім Донецької на 16,5%.

Приведена продукція (тонна/км) знизилася на 3,1% на Південній, Південно-Західній та Львівській регіональних філіях, в тому числі за рахунок зменшення вантажообігу на 7% та збільшення пасажирообігу на 2,9%.

При порівнянні січня 2019 року та 2018 років є тенденція на зниження результативних показників залізниці. Зниження показників прямо корелюється з дохідною ставкою «Укрзалізниці».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x