Делегація Укрзалізниці у Баку бере участь у засіданні зборів Транскаспійського МТМ

Делегація Укрзалізниці у Баку бере участь у засіданні зборів Транскаспійського МТМ

7-8 травня 2018 року делегація ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління товариства Євгеном Кравцовим перебуває з робочим відрядженням у Баку (Республіка Азербайджан), де бере участь у засіданні загальних зборів керівників-учасників Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту (ТМТМ).

«Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут, що проходить з Китаю до Європи в обхід Росії – важливий та перспективний проект для Укрзалізниці. Він відкриває додаткові можливості для залучення вантажопотоку з азійського регіону та реалізації транзитного потенціалу України. Тому ми надзвичайно зацікавлені в подальшому розвитку та забезпеченні конкурентоздатності цього транспортного коридору», – зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, ТМТМ спрямований на реалізацію ініціативи «Економічний пояс Шовкового шляху» в напрямку Китай – Казахстан – Азербайджан – Грузія –Україна – країни Європи з використанням поромних переправ через порти Чорного та Каспійського морів.

Планується, що під час візиту до Баку Євген Кравцов також обговорить зі своїми колегами актуальні питання двостороннього співробітництва між ПАТ «Укрзалізниця» та залізницями Грузії, Казахстану та Азербайджану. Також керівники залізниць розглянуть питання взаємодії в перевезенні вантажів іншими міжнародними транспортними коридорами, зокрема, Південь – Захід – Південь та TRACECA.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x