Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 12 грудня 2017 — Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури

Працівники ДСБТ у Кропивницькому за 600 гривень "не помічають" перевантажених фур

За останній рік ДСБТ наростила таку кількість корупційних схем, якої не було навіть при Януковичі. Цей орган зараз займається лише тим, що збирає кошти з перевантажених фур, та не помічає інші проблеми з перевізниками, за ту чи іншу винагороду. 

Сьогодні Сергій Іванов, разом з програмою "Гроші" стали свідками кричущого факту корупції у ДСБТ. За 600 гривень особі посереднику, працівники ДСБТ "не помічали" фуру, котра проїзджала повз них без заїзду на пункт ГВК. Лише після втручання працівники ДСБТ почали важити фури і перша з них була із загальною вагою 58 тон. 

Це вже 11й регіон України в якому працівників ДСБТ зловили на факті хабарництва. 

24993180 843475805835249 6219230430530242197 n  

 

Детальніше ...

Голова експертної ради ВЦРТІ Олександр Завгородній про перспективи УЗ на каналі UA:Перший

Голова Експертної ради ВЦРТІ Олександр Завгородній був запрошения для участі у програмі "Доброго ранку, Країно!" на телеканалі UA:Перший. Тема ефіру - тонкощі залізничного транспорту.

Олександр Завгродній розповів про можливості Українскої залізниці, зазначивши, що УЗ знаходиться на стадії "Ламповго телевізору" в той час, коли залізниці інших країн на етапі "електонних гаджетів".

УЗ не отримує дотації з державного бюджету, на відміну від залізниць европейськіх країн. - О. Завгродній

За 25 років УЗ змогла закупити близько 25 нових складів поїздів. Що набагато менше, аніж необхідно. В той же час, технічний стан вагонів та локомотивів на УЗ є зношеним приблизно на 90%. Через це, в 2017 році кількість аварійних ситуацій на УЗ зросла на 30% в порівнянні з 2016 роком.

Голова Експертної ради ВЦРТІ також розповів про запуск залізничної ділянки Київ-Дніпро. Зазначивши, що напрям деградував з моменту запуску, адже раніше його можна було подолати за 5 годин. Зараз же цей шлях займає більше 6-ти.

Інтерсіті поїзди Hyundai - не є класичними Інтерсіті складами, адже не можуть їхати швидже за 160км на годину. - О. Завгродній

Двоповерхові поїзді фірми Škoda були куплені для напряму Харків - Полтава, а використовуються на ділянці більш довгій Київ - Тернопіль, що є порушенням паспортних характеристик поїзду. Також за своєю ідеєю цей поїзд є не Інтерсіті складом, а електричкою.

 

Детальніше ...

В очікуванні "ефекту кобри" або про "закон трьох посилок" - Юлія Красовська

Сьогодні Укрпошта розмістила на своєму офіційному сайті позицію щодо ухваленого 7 грудня Верховною Радою законопроекту 6776-д про внесення змін до Податкового Кодексу. Це саме той закон про який кажуть "закон трьох посилок". Прочитав позицію головної пошти країни, вирішила підтримати її та трохи додати від себе.

Вся ця ситуація з посилками може обернутися для нас інакше, ніж думалось нашим законотворцям, а саме "ефектом кобри". Одним з прикладів, такого ефекту по-українськи, була ситуація з виплатами матерям-одиночкам.  І не тому, що діти не мали батька або чоловіки відмолялись від дітей, а тому, що наші люди підприємливі і дуже добре рахують.

Ефе́кт ко́бри — англомовний ідіоматичний вираз, що застосовується для характеристики ситуації, коли прийняте для вирішення якоїсь проблеми рішення не вирішує цю проблему, а часто веде до прямо протилежного результату цілям.

Ітак про "закон трьох посилок".  

Повністю погоджуюсь з Укрпоштою, що ініціаторами змін до Податкового Кодексу не надано розрахунків очікуваного доходу до державного бюджету. І взагалі, в мене сумніви щодо наявності таких розрахункуів. Не потрібно бути великим стратегом щоб розуміти - нові надходження до бюджету будуть менші за витрати держави на адміністрування. А також є ризик збільшення відсотку тіньової економіки, бо механізмів обійти дане обмеження безліч, наприклад, оформити замовлення на близьких, чи скористатися за відповідну плату послугами юридичних осіб (на яких обмеження не розповсюджується). Ті, хто раніше обходив норми податкового законодавства, зможуть це робити знову. Як приклад - великі імпортери, що працюють як сотні або тисячі ФОПів.

З досвіду сусідів... Країни, що пішли шляхом зменшення розміру безмитного ліміту, демонструє тенденцію зменшення доходів до державного бюджету. Так, після скорочення безмитного ліміту з $200 до 22 євро у Білорусі, згідно даних регіональних митних служб, відбулось зменшення обсягів імпортних «дрібних пакетів» з планових 24 млн шт. до фактичних 12 млн шт. Крім того, на цьому фоні у Білорусі спостерігається активізація «сірих» перевізників, що доставляють імпортні відправлення нелегальними каналами через Росію.

Цікаво, чи настане той час, коли рішення будуть прийматися зважено та аргументовно, з прорахунком всіх наслідків?

Красовська Юлія  Красовська Юлія, Заступник Голови ради ГО "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури"

 

  • Опубліковано в Блог
Детальніше ...

Проект Закону України «Про мультимодальні перевезення»

Міністерство Інфраструктури України на своєму сайті розмістило Проект Закону України «Про мультимодальні перевезення» (далі-Закон) розроблено за участю експертів ЄС в рамках другого компоненту проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» для вдосконалення мультимодальних перевезень.

Проект Закону базується на положеннях Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Загальна мета Закону України «Про мультимодальні перевезення» визначає правові та організаційні засади мультимодальних перевезень в Україні і спрямований на створення умов для їх розвитку та вдосконалення.

Свої зауваження та пропозиції до проекту Закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань ви можете внести у порівняльну таблицю, яка знаходиться за посиланням https://goo.gl/NsBQH8

Також зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються Міністерством інфраструктури України до 08.01.2018 включно в письмовому та електронному вигляді.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x