Через незадовільний технічний стан "Укрзалізниця" закрила 1856,9 км колій

Через незадовільний технічний стан "Укрзалізниця" закрила 1856,9 км колій

Частину інфраструктури АТ "Укрзалізниця", через незадовільний технічний стан доводиться закривати. По це йдеться на сайті "Магістраль".

Так, на початок 2019 р. закрито рух поїздів на коліях протяжністю 1856,9 км

Для багатьох дільниць проблемою є численні попередження про обмеження швидкості, що видаються через неналежний технічний стан. Їхня кількість постійно зростає. Наприклад, на кінець 2017 р. у регіональних філіях АТ «Укрзалізниця» було 251 попередження, а рік потому — вже 339.

Таким чином лише за рік кількість попереджень зросла на 88 одиниць (35 %).

Читайте також: "Укрзалізниця" може ввести знижки на окремі види вантажів, що прямують до портів Азовського регіону - МІУ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x