Через нестачу залізничних вагонів бізнес активно інвестує в автопарк зерновозів

Через нестачу залізничних вагонів бізнес активно інвестує в автопарк зерновозів

Холдинг OKKO Group планує до 1 липня збільшити парк зерновозів на 25 одиниць. Після цього компанія інвестує в розширення свого автотранспорту для перевезення зерна близько 100 млн грн. Про це повідомила прес-служба холдингу.

 

«За останні 5 років Україна стабільно експортує по 40 млн т зерна на рік з тенденцією до зростання, відповідно зростає і потреба в перевезеннях таких вантажів в напрямку елеваторів, портів, залізничних станцій. Зерновози доцільно використовувати на маршрутах з коротким логістичним плечем, а також як альтернативний варіант транспортування, оскільки на ринку відчувається нестача залізничних вагонів для перевезення зернових культур», - йдеться в повідомленні компанії.

У 2018 році зерновози OKKO Group перевезли майже 70 тис. т продукції. У поточному році холдинг планує наростити торішній результат завдяки збільшенню автопарку і позитивного досвіду попередньої співпраці з клієнтами.

Відзначається, що протягом 2017-2018 років холдинг придбав 20 транспортних одиниць для перевезення зернових і насіння.

Читайте також: MV Cargo: один з найбільш технологічних і потужних терміналів в Україні

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x