Через нещасний випадок загинуло двоє працівників Львівської залізниці

Через нещасний випадок загинуло двоє працівників Львівської залізниці

Комісія Укрзалізниці розслідує випадок на Івано-Франківщині, внаслідок якого загинуло двоє залізничників, працівників виробничого підрозділу «Стрийський мостобудівельний поїзд».

Про це повідомила прес-служба Львівської залізниці.

Сьогодні, 30 січня, о 08:10 на базу комплектації станції Хриплин Івано-Франківської дистанції колії прибув вантажний автомобіль КРАЗ із працівниками «Стрийського мостобудівельного поїзда». Після закінчення навантаження матеріалами (шайби, кабелі тощо) без використання вантажопідіймального крана працівники сіли в автомобіль для виїзду на об’єкт.

У цей час несподівано знялися різкі пориви вітру, які спричинили самовільний рух козлового крана КК-30-32 на території бази комплектації, на відстані 35 м від автомобіля.

«30 січня 2018 року кран не працював. Докотившись до опорного тупика в кінці підкранової колії, кран перевернувся та впав, при цьому жорстка стійка кранової конструкції потрапила на кабіну автомобіля КРАЗ. Унаслідок цього смертельних травм зазнали два працівники, які перебували в кабіні вантажівки: водій автотранспортних засобів та електрозварник ручного зварювання ВП «Стрийський мостобудівельний поїзд», – йдеться в повідомленні.

На місце події оперативно прибули рятувальні служби. Обставини та причини випадку з’ясовують, на місце події виїхала комісія ПАТ «Укрзалізниця» для проведення службового розслідування.

Leopolis.news

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x