Через недотримання маскового режиму пасажирами приміський поїзд затримався в дорозі

Через недотримання маскового режиму пасажирами приміський поїзд затримався в дорозі

Вчора, 8 липня, у приміському поїзді №6015 сполученням Козача Лопань — Харків залізничники виявили пасажирів без захисних масок. На зауваження щодо необхідності дотримання карантинних вимог громадяни не реагували. Залізничники були змушені викликати наряд Національної поліції.

Зокрема, 8 липня під час чергового рейду щодо дотримання маскового режиму провідники разом із стрільцями воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» в приміському поїзді №6015 сполученням Козача Лопань — Харків під час посадки на станції Дергачі виявили пасажирів без захисних масок. На зауваження, роз’яснення залізничників, сповіщення по гучномовцю щодо дотримання карантинних вимог громадяни не реагували. Залізничники були змушені викликати наряд Національної поліції. 

У зв’язку з роз’яснювальною роботою поліції поїзд було затримано по станції Дергачі на 51 хвилину, на кінцеву станцію Харків-Пасажирський прибув із затримкою в 49 хвилин. 

Нагадаємо, на сьогодні Харківщина входить до переліку областей, яка не відповідає всім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів щодо коронавірусу. Тому вкотре закликаємо пасажирів дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я: одягати захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції у вагоні та займати місця тільки для сидіння.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x