Частина друга: Збитки від пасажирських перевезень «Укрзалізниці» за 2016 рік склали 4,7 мільярдів

Частина друга: Збитки від пасажирських перевезень  «Укрзалізниці» за 2016 рік склали 4,7 мільярдів

Головним для пасажира є оптимальна ціна послуги за максимальну якість. Але що робити коли отримуєш мінімальну якість? Починаєш шукати альтернативу, таку як автобус, BlaBlaCar тощо.

Читати звіти Укрзалізниці завжди цікаво. Особливо, коли аргументом зменшення пасажиропотоку називають «природнє зменшення чисельності населення» в країні. Цікаво, чому зменшення чисельності населення, в нашій країні, вважається природнім?! А також цікаво, чому не зазначено в причинах падіння обсягів пасажирських перевезень такі причини, як недостатня зручність, якість та оптимальність графіків руху для пасажира?! Коли послуга не задовольняє клієнта, він шукає альтернативу.

1

Якість перевезень не зростає, сервіс також, а експлуатаційні витрати, судячи зі звіту, зросли на 14%, в порівнянні з 2015 роком. Також отримано збиток у 4,7 млрд. грн, що на 17% більш ніж був у 2015 році. Тобто, якщо підвести підсумок, в 2016 році кількість перевезених пасажирів зменшилась, а експлуатаційні витрати зросли.

2

2 1

В звіті також є інформація про стан виплат компенсацій за пільгові перевезення. Зазначено, що в 2016 році відсоток отриманих компенсацій нижчий ніж в 2015 році. Однією з причин недоотримання коштів, скоріш за все, відсутність роботи керівного складу Укрзалізниці з владою в регіонах. З таким підходом пасажирські завжди будуть збитковими. 

3

Нижче повне відображення збільшення суми збитків в порівнянні з 2015 роком, для зручності, відмічена червоним кольором. 

  4

Далі буде!

Частина перша: Не професійне керівництво Укрзалізницею призвело до «технічного дефолту» у вересні 2016 року

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x