Black Iron домовляється про можливість транспортування щорічно 10 млн тонн руди в порт «Південний»

Black Iron домовляється про можливість транспортування щорічно 10 млн тонн руди в порт «Південний»

Канадська гірничорудна компанія Black Iron веде переговори з АТ «Укрзалізниця» про можливість транспортування щорічно близько 10 млн тонн залізорудної сировини в морський порт «Південний». Про це повідомляє агенство «Інтерфакс-Україна».

За словами генерального директора компанії Мета Сімпсона, домовленості з «Укрзалізницею» є важливим кроком в забезпеченні гарантій для нинішніх і майбутніх інвесторів проекту. Транспортування повинно стартувати після будівництва підприємства з випуску концентрату на Шиманівськом родовищі залізних руд.

У лютому 2019 року Black Iron з активами в Україні оголосила про підписання меморандуму з дочірньою компанією Glencore plc про проведення переговорів про будівництво підприємства з випуску залізорудного концентрату на Шиманівськом родовищі залізних руд. При цьому зазначалося, що Black Iron проводить переговори з іншими компаніями.

Шиманівське родовище має 355 млн тонн виміряних і 290 млн тонн передбачуваних ресурсів, а також 188 млн тонн прогнозних. Родовище оточене п'ятьма іншими діючими видобувними підприємствами, включаючи залізорудний комплекс ArcelorMittal.

Існуюча інфраструктура, включаючи доступ до електроенергії, залізничним і портовим об'єктам, на думку Black Iron, дозволить швидко реалізувати проект до стадії виробництва.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x