Безпека руху поїздів під загрозою (ІНФОГРАФІКА)

Безпека руху поїздів під загрозою (ІНФОГРАФІКА)

Загальну кількість транспортних подій на підприємствах та регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» зменшено на 1,6%, проте удвічі збільшена кількість серйозних інцидентів. Зростання серйозних інцидентів допущено на Донецькій, Львівській, Одеській, Південно-Західній та Придніпровській залізницях. У цілому збільшено кількість транспортних подій в департаментах локомотивного господарства та управління рухом та регіональній філії «Придніпровська залізниця».

Нагадаємо, 27.05.2017 року відбуловся зіткнення пасажирського поїзда №139 сполучення Київ-Кам'янець-Поділький з маневровим локомотивов. 11 осіб одержали ушкодження, які призвели до їх госпіталізації.

Погіршення стану безпеки руху відбулося через зниження рівня профілактичної роботи щодо попередження аварійності та відсутність належної кваліфікації у безпосередніх виконавців, а також з причин неякісного виконання планових видів ремонтів.

На регіональній філії «Придніпровська залізниця» робота, щодо забезпечення безпеки руху за 2017 рік, визнана незадовільною. Наразі керівником цієї філії є Микола Кужавський.

Безпека руху УЗ 2016 2017

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x