Балчун пішов не прощаючись та без звіту

Балчун пішов не прощаючись та без звіту

Голова правління ПАТ"Українська залізниця" Войцех Балчун подав заяву на звільнення та рішенням Кабінету міністрів України був звільнений з посади 9 серпня. 

Володимир Гройсман ще у травні місяці наказв призначити аудит діяльності Балчуна на посаді Голови правління ПАТ "УЗ", але Держаудитслужба прийняла рішення про аудит лише 7 серпня. Про що ми писали тут

Войцех Балчун залишив посаду Голови правління ПАТ "УЗ" без відповідного звіту за рік своєї діяльності. Хоча Мінекономрозвитку анонсував відповідний звіт ще 7 червня. 

Хоча, фактично, робота Балчуна буде визнана задовільною, адже його завдання було тримати УЗ на рівні прибутків. УЗ отримав прибутків у першому півріччі 2017 року майже на 120 мільйонів гривень, порівняно з 150 минулого року. Не виконавши при цьому фінансовий план підприємства на 2016 рік. Не виконавши план капітальних інвестицій у 2017 році. Не закупивши нових на-піввагонів. 

Офіційний сайт КМУ анонсував звіт правління ПАТ "УЗ" та наглядової ради ПАТ "УЗ":

"Очікується, що найближчими тижнями Кабінет Міністрів України заслухає звіт правління та наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" для подальшого ухвалення кадрових рішень щодо керівництва компанії.

Аналізуючи ситуацію, що склалася із закінченням строку контракту керівника компанії Войцеха Балчуна, на думку Мінекономрозвитку, прийняттю рішення щодо дії контракту голови правління ПАТ «Укрзалізниця» має передувати заслуховування Урядом України (який виконує функції загальних зборів – вищого органу товариства) звітів правління та наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» з метою проведення аналізу діяльності товариства за 2016 рік.

Протягом декількох тижнів голова правління і наглядова рада мають підготувати і представити відповідний звіт.

У результаті заслуховування інформації щодо результатів діяльності товариства буде прийняте рішення щодо продовження чи припинення трудових відносин з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» ВойцехомБалчуном."

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x