АНОНС: 9 березня о 10:00 на київському вокзалі відбудеться урочистий старт п’ятого поїзда Єднання України «Труханівська Січ»

АНОНС: 9 березня о 10:00  на київському вокзалі відбудеться урочистий старт п’ятого поїзда Єднання України «Труханівська Січ»

За інформацією прес - служби ПАТ "УЗ", 9 березня, з 10:00 по 11:00 біля Центрального залізничного вокзалу в Києві відбудеться урочистий старт 5-го поїзда Єднання України «Труханівська Січ».  Під час урочистостей передбачений брифінг для журналістів, неформальне спілкування з учасниками проекту та концерт одного з найкращих духових оркестрів МО.

Упродовж 16 днів, з 9 по 24 березня, пасажири цього поїзда – волонтери, студенти, громадські діячі та військові зі східних та західних областей – подорожуватимуть містами країни. Молодь, яка піклується про своє майбутнє, поїде налагоджувати прямий діалог з однолітками в містах за маршрутом потяга та вчитися спілкуванню з органами влади.  

Проект розпочне свою роботу в Києві, де попрацює три дні, а потім п’ятий поїзд «Труханівська Січ» 12 березня зустрічатимуть мешканці Коростеня, 13 березня – Житомира, 14 березня – Умані, 15 березня – Кропивницького, 16 березня - Полтави. 17 березня  поїзд прибуде до Харкова, 18 березня – до Сум, 19 березня – до Глухова, 20 березня – до Крут, 21 березня – до Чернігова, 22 березня – до Славутича, 23 березня – до Яготина та на 24 березня заплановане повернення до Києва.

Початок заходу о 10:00.

Запрошуємо ЗМІ висвітлити цю подію.

Довідка

Укрзалізниця підтримує всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» та вже вп’яте надає поїзд для активістів патріотичного руху. Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Мета заходу – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x