АНОНС: 14 липня, Комітет з питань транспорту Верховної ради проведе робочу зустріч

АНОНС: 14 липня, Комітет з питань транспорту Верховної ради проведе робочу зустріч

Комітет з питань транспорту проведе робочу зустріч на тему: «Імплементація ДИРЕКТИВИ 2008/57/ЄС ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТА ТА РАДИ від 17 червня 2008 року про оперативну сумісність залізничних систем».

 

Місце проведення: м. Київ, Верховна Рада України вул. Садова 3 А, каб.934

Дата проведення: 14 липня 2017 року о 13.00.

 

Серед питань, що будуть обговорюватись: готовність залізничної галузі до переходу з 01.01.2018 від державної системи сертифікації УкрСЕПРО на систему оцінки відповідності продукції і послуг відповідно до вимог Технічного регламенту  безпеки інфраструктури залізничного транспорту,  Технічного регламенту безпеки рухомого складу залізничного транспорту, Технічного регламенту  надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом; розробка нормативних актів та методичних рекомендацій із застосування перелічених технічних регламентів; визначення переліків та видів продукції або пов’язаних з нею процесів чи методів виробництва, на які поширюється дія технічних регламентів; визначення та акредитація органів з оцінки відповідності на залізничному транспорті призначено для проведення оцінки відповідності вимогам відповідних Технічних регламентів, спеціальні вимоги щодо здійснення державного ринкового нагляду стосовно продукції у сфері залізничного транспорту, та інші.

Серед учасників обговорення: народні депутати України, представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Національне агентство з акредитації України, Державної фіскальної служби України, ПАТ «Укрзалізниця» та інші.

ПРЕС-АНОНС

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x