Як викрити корупцію, короткий посібник від CoST

Як викрити корупцію, короткий посібник від CoST

Національний Секретаріат CoST Ukraine зацікавлений у максимальному залученню громадськості та журналістів щодо контролю будівництва інфраструктури за публічні кошти.

Аби максимально полегшити входження в курс справи, пропонуємо Вашій увазі короткий посібник «Як розкриваються дані за стандартами CoST».

Підкреслимо, що розкриття даних охоплює всі стадії будівництва:
- написання проектно-кошторисної документації;
- тендер;
- договір;
- хід виконання робіт;
- нагляд за виконаною роботою.
Звітність розпорядників коштів подається в форматі таблиці Excel, що складається з різних вкладок за стадіями будівництва:
Лист 1. Паспорт проекту – загальна інформація (замовник, місце реалізації, контакти, фінансування та інше).
Лист 2. Проектна документація – інформація за договормна виготовлення проектно-кошторисної документації, у тому числі – тендера.
Лист 3. Підряд – інформація про договір на виконання робіт та хід виконання.
Звертаємо Вашу вагу, що листів «Паспорт проекту», «Проектна документація» та «Підряд» може бути кілька, якщо роботи замовлялися у різних компаній.
Лист 4. Нагляд – інформація щодо договору на незалежний нагляд інженера-консультанта, якщо він передбачений. Якщо ні, - технічний нагляд здійснює замовник.
Лист 5. Перелік додатків до всіх договорів (розкривають предмет додатку, причини змін, окреслюють зміни термінів виконання, зміни обсягів робіт, зміна вартості та інше).
Лист 6. Субпідрядники – розкривають компанії, з якими підрядники заключили договір на певні види робіт. 
Лист 7. Учасники тендеру за кожним договором.
Звіти компаній розпорядників коштів за всіма проектами CoST Ви можете знайти на офіційному сайті: http://costukraine.org/projects
Долучайтеся до аналізу даних!

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x