Воєнна прокуратура пропонує застосувати санкції проти «Кримського титану»

Воєнна прокуратура пропонує застосувати санкції проти «Кримського титану»

Воєнна прокуратура Південного регіону України звернулась до Міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) з пропозицією застосувати санкції проти компанії «Ukrainian Chemical Products», яка раніше носила назву «Кримський титан» та нині входить до Group DF Дмитра Фірташа.
Мета введення санкцій – тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності підприємства.
Дана пропозиція від воєнної прокуратури була викликана діями підприємства, які шкодять інтересам національної економічної безпеки України.
Як повідомлялось раніше, «Ukrainian Chemical Products» відправляє сировину на тимчасово окуповану територію України – АР Крим.
Дані дії порушують статтю 1 закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», який поширюється і на територію Криму.
МЕРТ звернулось до Головної воєнної прокуратури України та Служби безпеки з проханням опрацювати дану інформацію та висловити свою думку щодо можливості введення спеціальних санкцій.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x