За січень до портів Криму зайшло 19 суден-порушників

За січень до портів Криму зайшло 19 суден-порушників

Минув лише один місяць нового року, а в порти Криму за цей час уже зайшло 19 вантажних суден-порушників. Цю інформацію оприлюднило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій. Такі дані були отримані за допомогою системи AIS (Automatic Identification System).

В основному, серед суден-порушників були кораблі під прапором Російської Федерації, і одне судно під прапором Республіки Того. Головними портовими містами, до яких заходять ці судна лишаються Феодосія, Керч та Севастополь.

У повідомленні говориться: "Нагадаємо, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим - Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта - закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського і річкового транспорту" і відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р № 255 "Про закриття морських портів".

Керівники відомства також наголосили, що згадані випадки можуть розглядатися як порушення норм міжнародного права, адже наразі існує заборона на заходження суден під іноземними прапорами в закриті морські порти і термінали, що розташовані на території Криму. Такі дії суден-порушників тягнуть за собою, поміж інших видів відповідальності, і кримінальну. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x