За 2018 рік обсяг прошлюзованих суден на річці Дніпро збільшився

За 2018 рік обсяг прошлюзованих суден на річці Дніпро збільшився

За даними Державного підприємства водних шляхів (ДПВШ) «Укрводшлях», кількість прошлюзованих суден на річці Дніпро за період навігації 2018 року збільшилася в порівнянні з показником 2017 року на 12,4% - до 15 075. 

За даними держпідприємства, кількість прошлюзованних суден, що здійснюють закордонне плавання, зросла на 16,6% - до 1501, суден у каботажному плаванні - на 11,1%, до 13 468.

Кількість прошлюзованних вантажних суден збільшилася на 13,7% - до 6864.

Довідково

Державне підприємство водних шляхів «Укрводшлях» (ДП «Укрводшлях»), є державним унітарним підприємством і діє як державне комерційне підприємство, засноване на державній власності, та входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

На ДП «Укрводшлях» покладені державою функції щодо здійснення транспортної, технічної та екологічної політики при експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України, які віднесено до об’єктів стратегічного значення для економіки та безпеки держави.

На Дніпровському каскаді діють шість судноплавних шлюзів: Київський, Канівський, Кременчуцький, Дніпродзержинський, Запорізький і Каховський.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x